Mājās / Mūsu pakalpojumi / Ritošā sastāva noma

Ritošā sastāva noma

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni. Šāds parks ļauj veikt gan universālu sauso konteineru pārvadājumus, gan specializētos tanku konteineru un refrižeratoru konteineru pārvadājumus.

Sakabes refrižeratoru konteineru pārvadāšanai

Sakabē ietilpst vairākas (no 1 līdz 18) pielāgotas platformas, aprīkotas elektropārvades līnijas un rozetes refrižeratoru konteineru pieslēgšanai. Platformas ir sakabinātas kopā un savienotas ar starpvagonu kabeļiem, tādējādi veidojot kopīgu elektrisko ķēdi. Ķēdes sastāvā ir dīzeļģeneratoru vagons (DĢV). Tajā atrodas dīzeļa elektrostacija.

Turklāt vagons ietilpst sakabinājuma kopīgajā elektriskajā ķēdē. Uz platformām tiek novietoti refrižeratoru konteineri, ko pieslēdz rozetēm. Sakabinājums neatvienojas visa kustības ceļa garumā. DĢV apgādā konteinerus ar elektroenerģiju. Tādējādi konteineru dzeses iekārtas uztur nepieciešamo temperatūras režīmu. Vajadzības gadījumā iespējams reģistrēt vides parametrus (temperatūra, mitrums) konteinera iekšienē un uzrādīt tos klientam. DĢV ir aprīkots ar dzīvojamo nodalījumu, kurā uzturas divu mehāniķu brigāde. Viņu uzdevums ir apkopt aprīkojumu, esot ceļā, risināt radušās problēmas un nodrošināt kravas saglabātību.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

SIA "SUNGATE"
Maskavas iela 240-3, Rīga, LV-1063, Latvija
Tālr.: +371 67272744
Fakss: +371 67271726
E-pasts: sungate@sungate.lv

Saistītie pakalpojumi

Konteineru noma
Specializētā ritošā sastāva noma

Informatīvie materiāli

Refrižeratoru sakabe
Refkonteineru dzelzceļa pārvadājumi: 7 izplatītākie mīti
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Konteineru noma

Vadošo pasaules ražotāju konteineri ļauj uzturēt jebkuru kravas pārvadāšanai vajadzīgo režīmu.

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni.

Remonta bāze

Kravu saglabātību, pirmkārt, refrižeratoru kravu, transportēšanas laikā garantē aprīkojuma augstais drošums.

Specializētā ritošā sastāva noma

SUNGATE piedāvā iznomāt sakabes refkonteineru pārvadāšanai.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

SIA SUNGATE ir dibināta Rīgā 1992. gadā, un jau 20 gadus sekmīgi darbojas starptautisko transporta pakalpojumu tirgū, apvienojot jūras, dzelzceļa un sauszemes transporta iespējas, ostas krāvēju pakalpojumus un pārvadājumu dokumentu noformēšanu.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013